Už žádné klíče!

Souhra TOP designu a technického řešení - to je Smart2lock od značky Griffwerk.

Interiérový design vždy zrcadlí osobnost těch, kteří prostor obývají. Ukazuje jejich vkus, zvyky, hodnoty a podléhání módním vlivům a trendům. Ať už žijete v opulentní směsi materiálů nebo máte rádi spíše minimalistický styl - kliky GRIFFWERK v nových povrchových provedení jsou očarujícím kouskem, který si zamilujete. Modely GK - AVUS ONE S2L v broušené mosazi, nebo GK - R8 ONE S2L v matné bílé doslova vyrazí dech!

SKROMNÁ ELEGANCE: Bílá GK - R8 ONE S2L

Objevte nadčasovou eleganci kliky na dveře GK - R8 ONE S2L v bílé barvě, která dodá vašemu domovu nádherný akcent a harmonicky splyne s jakoukoliv dekorací. Decentní bílá vytváří fascinující kontrast se zemitými tóny ve vaší domácnosti, umocňuje lákavou a stylovou atmosféru. Ať už je vaše domácnost spíše rustikální, moderní, nebo klasická – tato klika ji dokonale doplní a upoutá pozornost. Klika na dveře GK - R8 ONE S2L hovoří jasným geometrickým tvarem a přesto nabízí nadprůměrně příjemný zážitek z uchopení.

FANTASTICKÁ EXTRAVAGANCE: Zlatá GK - AVUS ONE S2L

Zlaté interiéry dodají každé místnosti nádech hojnosti a nadčasové krásy. Vznešené materiály a zlaté akcenty propůjčí prostoru smyslnost a vyzařují auru extravagance. Klika GK - AVUS ONE S2L je dokonalým zlatým prvkem, který zázračně vytvoří místnost s elegancí. Její lesklý povrch upoutá světlo a přitahuje pozornost, což z kliky dělá působivý lapač očí. Objevte krásu útulného prostředí s nádechem tepla a stylu!

JAK TO FUNGUJE?

Oba modely jsou dostupné s technologií “smart2lock”.  Smart2Lock je inovativní, inteligentní technologie jednoduchého uzamykání dveří. Díky ní dokážete všechny kliky z této série uzamknout pouze jednou rukou. Stačí krátké kliknutí, které aktivuje mechanismus integrovaný v rukojeti kliky a je to! Diskrétní červený indikátor signalizuje zvenčí „Je zamčeno, nerušit!“ – nejjednodušší znak pauzy na světě.

Smart2Lock od značky GRIFFWERK zároveň vytváří úplně novou estetiku dveří. Jelikož uzamykací mechanismus je v rukojeti, není nutná spodní rozeta. Snižuje se tak množství vizuálních prvků na dveřích a to milovníci minimalismu jistě ocení! Díky minimalistickému vzhledu samotných klik se modely Smart2Lock hodí nejen do koupelny, ale také do pokoje pro hosty, dětského pokoje či ložnice.