❄ Vánoční upozornění: 21.12.2023 bude poslední expedice balíků, ostatní objednávky začneme odesílat po inventuře 8.1.2024. Přejeme vám krásné svátky! ❄

Podmínky nákupu produktů na míru

V rámci našeho sortimentu nabízíme i výrobky vyráběné na míru. Proto bychom vás chtěli upozornit, že pro tyto produkty platí jiné podmínky vrácení:

  • Při objednávání štítových klik je potřeba vědět vzdálenost mezi osou kliky a osou klíče (rozteč). Standardní vzdálenost je 72 anebo 90 mm. Také i otvory do štítových klik jsou vyrážené na míru, a proto vás prosíme o uvedení nejen správné rozteče, ale i typu otvoru. Jedná se o výrobek vyráběný na míru, a proto při jeho koupi není kupující oprávněný odstoupit od smlouvy v lhůtě do 14 dní od převzetí tohoto výrobku bez uvedení důvodu a platí pro něj jiné podmínky vrácení.

  • Při objednávání dřevěných prahů je potřeba uvést správné rozměry a povrchovou úpravu produktu. Barevné provedení dřevěných prahů se může lišit od fotografie uvedené na webové stránce, neboť se jedná o přírodní materiál. Jedná se o výrobek vyráběný na míru, a proto při jeho koupi není kupující oprávněný odstoupit od smlouvy v lhůtě do 14 dní od převzetí tohoto výrobku bez uvedení důvodu a platí pro něj jiné podmínky vrácení.

  • Při objednávání okopových plechů je potřeba uvést správné rozměry produktu. Jedná se o výrobek vyráběný na míru, a proto při jeho koupi není kupující oprávněný odstoupit od smlouvy v lhůtě do 14 dní od převzetí tohoto výrobku bez uvedení důvodu a platí pro něj jiné podmínky vrácení

  • Při objednávání těsnění do dřevěných prahů a obložkových těsnění je potřeba uvést správnou délku. Jedná se o výrobek vyráběný na míru, a proto při jeho koupi není kupující oprávněný odstoupit od smlouvy v lhůtě do 14 dní od převzetí tohoto výrobku bez uvedení důvodu a platí pro něj jiné podmínky vrácení.

Jako pomůcku pro správné uvedení rozteče můžete použít tento článku.

Kompletní reklamační podmínky internetového obchodu (e-shopu) mp-kovani.cz najdete zde. 

MP KOVÁNÍ s.r.o.
Divišovská 328
258 01
Vlašim

+420 317 777 999
mp@mp-kovani.cz