Moderní design s dokonalým technickým řešením

Griffwerk

Pro nadšence nových technologických řešení tu máme chuťovku. Designové kliky na dveře od německé značky Griffwerk. Griffwerk ztělesňuje vysokou kvalitu, vášeň a inovativnost v klikách. Jejich kliky jsou esteticky jednoduché, až minimalistické, s nestárnoucím vzhledem, ale nejvíce se pyšní specifickou technickou důmyslností. Jeden pohyb a vaše interiérové dveře jsou zamknuté!

NERUŠENÝ DÍKY JEDINÉMU KLIKU

Klika se zamykáním přímo v sobě. Už jste o takové slyšeli? Všichni známe staré dobré spodní rozety, které mají klíč buď zabudovaný v sobě (většinou na WC) nebo je klíč volný a tedy odnímatelný. Ale co kdyby jsme vám řekli, že můžete mít kliky bez spodní rozety a dveře i přesto stále zamknete? A to dokonce jen jednou rukou! V MP Kování nabízíme Griffwerk „Smart2lock“ kliku. „Smart2lock“ představuje dokonalou kombinaci inteligentní uzamykací technologie s puristickým designem. Dveře je možné uzamknout a otevřít lehce a jednoduše jen jednou rukou, protože blokovací mechanizmus je integrovaný přímo v rukojeti. A co víc, mechanika je kompatibilní s vaším standardním zadlabacím zámkem. Podívejte se na Griffwerk video a přesvědčte se sami o tomto perfektním vynálezu!

KLIKY PŘÍJEMNÉ NA DOTYK

Útulnost, přirozenost a vkusná zdrženlivost určují trendy interiérů současnosti. Konec konců domov je naším bezpečným místem, útočištěm ať se ve světě děje cokoli. Tak proč si ho nevyladit do posledního detailu? Griffwerk kliky kombinují hedvábně matný povrch z nerezavějící ocele se sametově hebkým povrchem. Pro příjemný pocit při uchopení je totiž povrch minimálně tak důležitý jako samotný výrobek. Obzvlášť v kašmírově šedé barvě jsou kliky v nerezovém vzhledu denním luxusem - pro oči, ruce i dveře do každé místnosti. Pro požadovaný efekt se nanášejí tři tenké vrstvy. Proces byl doladěný perfektně. Jako základ slouží speciální nosná vrstva, dotvářející jemnou strukturu. Textura se liší v závislosti na odstínu. 'Cashmere' a 'Velvet Grey' se vyznačují diskrétně broušeným vzhledem; „Grafitová černá“ se jeví jemně zrnitá. Barevný tón je definovaný následnou pigmentovou vrstvou. Obzvlášť příjemný pocit z kliky vytváří nakonec měkké těsnění. Barevný odstín dodává jas a hloubku.

Jestli jste se i vy tak zamilovali do klik Griffwerk jako my v MP Kování, neváhejte a dolaďte si svůj domov do dokonalosti! Celý náš Griffwerk katalog najdete zde.